PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106375}

Księga dżungli

The Jungle Book
7,0 30 905
ocen
7,0 10 1 30905
7,7 6
ocen krytyków
Księga dżungli
powrót do forum filmu Księga dżungli

POMÓŻCIE

użytkownik usunięty

Przypomniał mi się serial mojego dzieciństwa...nie pamiętam jak się nazywał..pamiętam tylko że to było jakby połączenie "Króla Lwa","Księgi Dżungli" i "Bambiego"..był mały lew "zaadoptowany" przez rodzinę wilków..chyba były jakieś hieny, coś na kształt Shier-kan'a, mały jelonek (chyba też osierocony)...kojarzy mi się jeszcze wiewiórka - lekarz ale nie jestem co do tego pewna..chyba był też jakiś wątek że ten lewek i jelonek mieli jakieś moce czy coś..i jeszcze pamiętam fragment piosenki o psie który bez przerwy w piłkę gra, bo tylko on piłkę ma;)nie mogę nigdzie tego znaleźć bo pamiętam tylko te szczegóły!Może ktoś to zna?

ocenił(a) film na 8

Jejku!!mnie tez to dręczy!tez to oglądalam ale za nic nie moge sobie tytułu przypomniec;((

czaje bajke... doskonale pamietam.... ale tytułu nie czaje.... tam był chyba jakiś chłopiec wychowany przez wilki... i był też jakis zły tygrys Sherkan... czaje czaje...

Już wiem... to jest: "Opowieści z Księgi Dżungli".. główny bohater to Mowgli

ocenił(a) film na 8
gaceq_2

Nie nie, raczej zupełnie nie to. To kiedyś leciało w telewizji MINIMAX i nazywało się "Simba - Król zwierząt". Z tego co pamiętam było jeszcze w POLSAT bądź TVN. Ale doskonale wiem o co Ci chodzi. Bylam pies z piłką, dwie piane marynarskie myszy, jedna gruba, druga chuda, wiewiórki leczące, świetliki wróżące z gwiazd... taaak, ale tego tu niestety nie ma.

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

No tak:) Właśnie przypomnieliście mi tę bajkę. Oprócz tego co wymienił poprzedni użytkownik, pamiętam jeszcze, że rzecz działa się w pobliżu góry Kilimanjaro.

DISNEYMANIAK

To Simba - Król Lew proszę link http://www.filmweb.pl/serial/Simba+Kr%C3%B3l+Lew-1995-548659 Uwielbiałam ten serial jako dziecko, leciał wtedy na RTL 7, pamiętam jak mama mi go na kasety nagrywała. Pozdrawiam i mam nadzieję że o tą bajkę Ci chodziło :)

ocenił(a) film na 10
kasiulaxD

Ja też pamiętam taką bajkę. Nawet mam na DVD kinową wersję tego serialu. Jest tak jak zauważono, połączeniem fabuły "Króla Lwa", "Księgi Dżungli" oraz "Bambiego". Całkiem ładna, muszę przyznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones